piątek, 9 marca 2012

Outlet – hity i kity


W dniu dzisiejszym postanowiłam przedstawić krótki wpis na temat zakupów w outlecie. Osobiście dobrze jest mi znany Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu, pozostałe dwa znajdziecie w Warszawie i Gdańsku. Zgodnie z ulotką i informacjami zawartymi na stronie internetowej outletu, przez cały rok można tu nabyć markowe produkty sprzedawane w cenach o 30% - 70% niższych od cen w zwykłych centrach handlowych. Otoczenie znajdujących się tu 90 salonów jest również bardzo atrakcyjne i relaksujące, gdyż po wejściu do środka mamy wrażenie jakbyśmy znajdowali się na zabytkowej XIX wiecznej wiktoriańskiej uliczce.

 


http://www.swiatwkolorzeblond.com/ 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Moim zdaniem, naprawdę super okazje w outlecie trafiają się niestety w rozmiarze 34, a zwłaszcza wtedy, gdy zostają ostatnie sztuki z danej kolekcji. Na przykład można kupić płaszcz lub kurtkę przecenioną prawie dziesięciokrotnie (320 – 30 zł). Jednak panie w  rozmiarach 44 i więcej mogą również wyjść z outletu bardzo zadowolone. Opłaca się szukać okazji w trakcie okresowych obniżek lub specjalnych, na przykład z okazji Dnia Kobiet. Wtedy to właśnie niektóre „super sklepy” nas dopieszczają, oferując promocje na asortyment (i tak już przeceniony) w wysokości dodatkowych 20%. Można wtedy dostać za naprawdę niską cenę unikatowe rzeczy jak na przykład tuniki czy ponczo, a także inne dodatki, które sprawiają, że czujemy się jak przysłowiowy „kanarek wśród wróbli”. 
Jednak receptą na udane zakupy w outlecie są niestety częste odwiedziny, bo każdego dnia mogą dodać coś nowego, atrakcyjnego w naprawdę dobrej cenie. Tak więc wypad do outletu przypomina ruletkę albo grę w lotka na chybił – trafił. Ma to jednak swój urok, bo w momencie kiedy trafiamy coś naprawdę okazyjnego czujemy się  rozpieszczane przez los. Dlatego, choćby z tego powodu polecam zakupy w outlecie, bo gdy są udane to znika codzienna chandra i nawet w zimowy, pochmurny dzień słońce świeci jak na Bahama.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...