wtorek, 10 lipca 2012

" M.O.D.A. Metki Obcasy Dżinsy Adidasy " Katarzyna ŚwieżakW dniu dzisiejszym króciutki post na temat zabawnej książki wprowadzającej w świat mody i to bez względu na wiek. Mowa o: " M.O.D.A. Metki Obcasy Dżinsy Adidasy " Katarzyny Świeżak.


Tak jak wyżej wspomniałam, książka wprowadza w świat mody, a więc na samym początku wyjaśnia co to jest moda, skąd się bierze i do czego służy. Następnie przedstawia najciekawsze ubrania wymyślone w ostatnim stuleciu, które nawet dziś stanowią podstawę oraz niezbędne minimum w każdej damskiej garderobie (dżinsy, mała czarna, buty na obcasach). Ponadto prezentuje również słynnych projektantów tych dzieł, a także niektóre niesamowite pomysły na stworzenie strojów nie tylko zwyczajnych ale też dziwnych, ekstrawaganckich, a nawet śmiesznych.
Przedstawiona książka nadaje się idealnie na typowo kobiece, wspólne spędzenie czasu matki i jej dużo młodszej córki. Zatem jest polecana przeze mnie dla urozmaicenia wspólnego czasu w letnie weekendowe popołudnia.źródło: www.google.pl


 

2 komentarze:

  1. 2Oj fajnie by było gdyby ta książka wpadła mi w łapki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa, takiej książki jeszcze nie czytałam, może warto.
    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...