poniedziałek, 23 września 2013

Moda na świadczenie pozapłacowe dla pracownikówKarnety na siłownie, bilety do kina czy pakiet medyczny, to bez wątpienia duże atrakcje dla każdego pracownika.  Pamiętajmy, jednak  o tym, że aby myśleć o sztuce filmowej czy kinie, a tym bardziej o obowiązkach zawodowych,  najpierw należy się dobrze najeść. Coraz więcej firm podejmuje decyzje odnośnie świadczeń pozapłacowych dla pracowników. Jednym z podstawowych elementów systemu kafeteryjnego są programy żywieniowe dające dostęp do oferty modnych lokali gastronomicznych.


Zniżki w restauracjach a komfort pracy


Dietetycy podkreślają, że regularne posiłki, to bardzo ważny element dobrego samopoczucia. Duże zniżki na restauracje oferowane w ramach codziennego dnia pracy sprawiają, że pracownicy zyskują energię potrzebną w czasie wzmożonego wysiłku intelektualnego. Zadowolenie podwładnych można osiągnąć również poprzez bony i kupony żywieniowe, które można wykorzystać w czasie świąt lub długich weekendów spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół.

Dzięki dużym zniżkom do restauracji można często  poznać smaki z odległych zakątków świata. Współczesne programy żywieniowe dają opcję szerokiego wyboru posiłków kuchni japońskiej, włoskiej czy meksykańskiej. Dzięki takim programom można poznać miejsca, w które chętnie wybierzemy się po godzinach.


Najbardziej znane programy żywieniowe


Liderem w zakresie programów żywieniowych jest firma Nowe Benefity, będąca spółką Benefit Systems. Stworzyła ona program MultiLunch, który pozwala na korzystanie z kart i kuponów żywieniowych. Z Kartą MultiLunch uzyskasz zniżki w restauracjach w czasie godzin pracy. Modny lokal i poznawanie egzotycznej kuchni mogą stanowić dobry sposób na oderwanie się od monotonnej, wytężonej pracy. To świetna opcja dla osób, które często przemieszczają się po Polsce pełniąc obowiązki służbowe. Karty tego rodzaju są imienne i posiadają długą listę partnerów akceptujących na terenie całego kraju. Zniżkami do restauracji mogą pochwalić się też posiadacze kuponów uprawniających do jednorazowych posiłków.


Zniżki do restauracji jako sposób motywacji pracowników


Coraz więcej firm decyduje się na dostarczanie pracownikom pozapłacowych świadczeń motywacyjnych w formie karnetów na siłownie, dużych zniżek do restauracji czy możliwości odbycia kursów językowych. Pracodawcy, którzy zapewniają takie usługi wiedzą, że służy to zdobywaniu lojalności pracowników i budowaniu z nimi trwałych więzi. Wszystkie te benefity sprawiają, że firma zyskuje zadowolonego i wypoczętego pracownika.


6 komentarzy:

 1. A ile procent korzysta z tej siłowni? I kiedy? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry pomysł z tymi zniżkami żywieniowymi:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znizki- fajne owszem tylko czasem nie ma czasu z nich korzystac.

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejny genialny post!
  rewelacyjnie:*
  ♡ ♡ ♡ ♡
  pozdrawiam, Ola

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciesze się, że trafiłam na Twój post, bardzo mnie się podoba:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...