wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!


W tym jedynym niepowtarzalnym dniu chciałam życzyć Wam, aby Wigilijny Wieczór i Święta Bożego Narodzenia upłynęły w szczęściu i radości. By w Waszych domach zagościł radosny duch Świąt, a całe Święta upłynęły w ciepłej, rodzinnej atmosferze przepełnionej miłością i spokojem.


 


sobota, 21 grudnia 2013

Burberry na święta


Dzisiaj bajkowe zdjęcia ze świątecznej kampanii Burberry With Love. Sesja, która odbyła się w Londynie, wspaniale wprowadza nas w okres zbliżających się świąt ...


 


 

piątek, 20 grudnia 2013

Świąteczne pierniczki
Czas pędzi jak szalony i znowóż mamy koniec roku i święta. Przychodzi czas wyciszenia i relaksu. Te parę chwil, na które czekamy z utęsknieniem. To jest ten czas kiedy wracamy do lat dzieciństwa. To tradycja,  która sprawia, że czujemy się, jakby czas się zatrzymał a nawet cofnął.
A cóż może być lepszego w przedświątecznym okresie jak pieczenie pierniczków?
Pewnie u większości z Was czuć już w całym domu zapach świątecznych pierników. Ja zabieram się wraz z moją małą pomocnicą do tego ważnego zadania dopiero dzisiaj ale myślę, że i tak pierniczki będą wspaniałe:)
A poniżej kilka inspirujących zdjęć.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

środa, 18 grudnia 2013

Bielenda dla wrażliwychDzisiaj trochę na temat kosmetyków hipoalergicznych Bielenda Pharm. Jest to specjalna linia dermokosmetyków, ceniona przez lekarzy dermatologów, przeznaczona do delikatnej i wrażliwej skóry. Ponadto kosmetyki te nie zawierają składników mogących wywołać podrażnienia i alergie. 
W skład przedstawionego zestawu wchodzą: płyn micelarny, krem pod oczy i krem na dzień. Wszystkie kosmetyki szybko się wchłaniają, całkiem nieźle nawilżają skórę i co najważniejsze nie wywołują podrażnień. Zestaw ten może być, na przykład ciekawym prezentem pod choinkę, który ucieszy każdą z nas.

czwartek, 12 grudnia 2013

Mały zabieg, wielki efekt - bożonarodzeniowe dekoracje


Ponieważ święta już coraz bliżej, każda z nas marzy o bajkowo udekorowanym domu. Jak wiecie sztuka dekorowania to przede wszystkim dobry pomysł, odrobina wiedzy i fantazji. Poniżej kilka inspirujących zdjęć:)


 


wtorek, 10 grudnia 2013

Krupówki i nie tylko ....
Życie składa się z chwil i momentów, które warto przeżyć i zapamiętać. Potem możemy je wspominać, a w trudnych chwilach dodają nam otuchy i przypominają, że życie jest piękne, a "Świat nie jest taki zły".
Tak też jest dzisiaj, gdy za oknem plucha i leje jak z cebra, a wiatr zrywa dachówki i łamie drzewa.  Ja siedzę w cieple przy kominku i przeglądam nasze pierwsze tej zimy zdjęcia z pobytu w Zakopanem.poniedziałek, 9 grudnia 2013

Zakopane 3 może nawet 4 dni ...
W Zakopanem już prawdziwa zima. Dzięki kolorowym, migającym ozdobom świątecznym czuć tu zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie.
Na Krupówkach nie ma zbyt dużych tłumów, bo to okres przed sezonem, a więc spokojnie można spacerować deptakiem i korzystać z regionalnych specjałów. Jak zawsze jest w czym wybierać, bo górale to twardy naród i żeby sprzedać oscypka mogą stać godzinami w trzaskającym mrozie.
Oczywiście po takich atrakcjach, zwłaszcza wieczorową porą, nie ma to jak rozgrzewający grzaniec i małe co nieco w pobliskich karczmach i restauracjach z góralską muzyką na żywo.
Te kilka dni w zaśnieżonym Zakopanem było dla nas miłą zapowiedzią zbliżających się świąt.

sobota, 7 grudnia 2013

Zimowe góry

 
To prawda, że góry są zawsze piękne ale najpiękniejsze są zimą. Wtedy widać ich majestatyczny urok. A jeśli jest to jeszcze okres przed Świętami Bożego Narodzenia, to moja dusza raduje się podwójnie, bo w tak pięknej scenerii naprawdę można odczuć magię Świąt. Przecież w górach jest się zawsze bliżej Nieba:)

niedziela, 1 grudnia 2013

Europa, Europa ...W wolne soboty lubimy zaglądać do Europy Centralnej. Jak na jeden z "największych europejskich centrów handlowych" przystało nie sposób się tu nudzić. Głównie myślę o dzieciach, bo pod względem zakupów to wieje tu troszeczkę nudą. Galeria nie różni się niczym od setek innych, a szumne hasła o jej wielkości i rozmachu trochę mijają się z prawdą. 
Przepraszam jest jeszcze jeden plus, z uwagi na lokalizacje nie ma tu tłumów. Można powiedzieć, że jest czym oddychać :)
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...