piątek, 20 lutego 2015

Akcja Wspólny Mianownik7 lutego NotJustShop zorganizował warsztaty w Forum Designu w Krakowie. Polegały one na projektowaniu kieszonek na koszulki, które są częścią akcji Wspólny Mianownik. Akcja ma na celu pokazanie, że pomimo tego, że jesteśmy różni: mieszkamy w różnych miejscach, mówimy różnymi językami, mamy inne cele i marzenia to jednak wszyscy chcemy by świat stawał się lepszy.


Podczas warsztatów powstało 130 unikatowych projektów. Każdy z nich stanowi indywidualne dzieło i wyraz szczęścia osoby, która tworzyła projekt. Na warsztatach pojawiły się także znane osoby jak: Adrian&Karolina&Nikola z Szafeczka.com, Jacob Zaborski i Piotr Szumlas zwycięzcy Must Be The Music, Gosia z Pincake, Jan ze StayFly i inni.

Warsztaty przyniosły uczestnikom sporo uśmiechu, dobrej zabawy i dały poczucie, że to co robią jest dla dobra innych, że swoim działaniem niosą pomoc. Dlatego planowane są już kolejne wydarzenia. 28 marca powstaną nowe projekty w Warszawie, dzięki współpracy z Ambasadorką Ligi Odpowiedzialnego Biznesu - Małgorzatą Stocką.

Kraków stał się początkiem podróży, która niesie radość i pozwala innym zmieniać świat. Następnym planem po stolicy są warsztaty w Poznaniu. Kolejne kroki kierowane są również poza granice kraju. NotJustShop planuje wizytę w Paryżu, Niemczech oraz w Szwajcarii, gdzie pomoc zostanie połączona ze wsparciem dla dzieci z domu dziecka z Boliwii.
 
 
 
  
 
 


 
 
 
źródło zdjęć:
www.facebook.com/media/set/?set=a.1570383756536358.1073741844.1544830112425056&type=1&utm_campaign=NOTJUSTSHOP&utm_content=NotJustShop+organizuje+warsztaty&utm_medium=email&utm_source=getresponse&utm_term=NOTJUSTSHOP

9 komentarzy:

 1. Świetna, a zarazem kreatywna akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello ^^
  I love your blog :)
  I follow

  http://myblythejulyandme.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne warsztaty! :)

  http://lamodalena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. We may all soeak different languages but creativity and art is a universal language we can all share. I love this idea - thanks for sharing :-D

  ♥ Paula Shoe Fiend.
  http://shoe-fiend.blogspot.co.nz/

  OdpowiedzUsuń
 5. Lovely pics :)

  http://everythingthatclicks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Thanks for the nice post

  Packers and Movers Bangalore Will Ensure Tension-Free Move

  Ready to move? Request free quotes today!

  Packers and Movers Bangalore @ http://www.shiftingguide.in/packers-and-movers-bangalore.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...