czwartek, 19 marca 2015

Nocleg służbowy dla każdegoNiektórym z nas zdarzają się czasami kilkudniowe wyjazdy służbowe w celach biznesowych, konferencje lub szkolenia. W naszym domu temat ten nie jest obcy zwłaszcza mojemu mężowi. Dlatego w dzisiejszym wpisie znajdziecie sposoby jak znaleźć niedrogi i zarazem wygodny nocleg.
Jak się okazuje kwestia nocowania podczas podróży jest o wiele bardziej skomplikowana niż samo przemieszczanie się.
Mimo, że hotelarstwo stanowi jedną z lepiej rozwijających się dziedzin turystyki, ceny noclegów są dość wysokie. Baza noclegowa jest bardzo różnorodna: od luksusowych apartamentów z full serwisem w pięciogwiazdkowych hotelach do pokoi w  spartańskich warunkach w niektórych hostelach. Oczywiście chcąc normalnie funkcjonować i jeszcze popracować, ostatnia opcja nie jest zazwyczaj brana pod uwagę.
Prawdą jest, że im więcej gwiazdek na szyldzie, tym mniejsze prawdopodobieństwo rozczarowania noclegiem, ale rachunek w komfortowych warunkach może na długo zniechęcić do wyjazdów, szczególnie jeżeli jest na koszt naszego pracodawcy. Ze znalezieniem tego rodzaju lokum nie ma zazwyczaj problemu. Najczęściej kilkugwiazdkowe hotele są zlokalizowane w centrum, poza tym reklamują się w samym mieście i mediach.


Dobry hotel w internecie

Znając wcześniej termin wyjazdu służbowego, najlepiej znaleźć hotel przez internet. Odpowiedniego miejsca najłatwiej szukać na stronach typu booking.com. Jak wiadomo jest tam dużo zdjęć, rzetelne opisy i opinie ludzi, którzy mieli już okazję odwiedzić interesujące nas miejsce. Rezerwacji najlepiej dokonać na stronie danego hotelu. Można również zapytać o zniżki lub okresowe promocje.
  

Kwatery dla firm

Podczas zwłaszcza częstych wyjazdów służbowych, sztuką jest nie rezerwacja pokoju w najelegantszym hotelu w mieście, za który zapłaci się horrendalną kwotę, a znalezienie przystępnego cenowo, ale schludnego miejsca, gwarantującego podstawowe wygody. Na szczęście na rynku zaczyna pojawiać się coraz więcej kwater przeznaczonych specjalnie dla firm i ich pracowników.
Niedawno, planując spotkania na Dolnym Śląsku, trafiliśmy na firmę oferującą komfortowy i niedrogi  nocleg we Wrocławiu Znaleźliśmy bogatą ofertę kwater dla firm, a w niej apartamenty, pokoje, mieszkania, hostele i hotele robotnicze.  Jednym słowem niedrogie noclegi dla przedstawicieli różnych profesji, podróżujących w ramach diety przyznanej przez pracodawcę.
Przewagą takiego noclegu oprócz ceny jest również fakt, że są one utrzymane w atmosferze domowej, co sprzyja szczególnie dłuższym pobytom.  źródło: http://www.kwaterydlafirm.pl/
Kupony promocyjne i karty rabatowe

Poruszając temat niedrogich noclegów, myślę że warto wspomnieć również o serwisach z zakupami grupowymi (groupon.pl), które oferują dostęp do różnego rodzaju usług po niższych cenach. 
Warto sprawdzać także oferty kart zniżkowych upoważniających do rabatów przy noclegach.

11 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...