piątek, 1 maja 2015

Tysiące uśmiechów w Warszawie

 
 
 
Sobota 18 kwietnia w Muzeum dla Dzieci w Warszawie upłynęła pod znakiem świetnej zabawy. Krakowska marka NotJustShop przygotowała dla dzieci i dorosłych niecodzienne warsztaty. Uczestnicy projektowali kieszonki na swoje koszulki w ramach projektu Wspólny Mianownik.
Warsztaty Wspólny Mianownik to niezwykły projekt, który rozpoczął się w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci. Dziś każdy może wykonywać projekty kieszonek tak jak to miało miejsce pewnego dnia w hospicjum. 
Podczas warsztatów w stolicy powstało ponad 100 oryginalnych projektów. Swój talent ujawnił Jacek Kret z Poparzeni Kawą Trzy.
Świetna zabawa był gwarantowana dzięki przestrzeni muzeum budzącej kreatywność. Z każdego miejsca słychać było śmiech! A w ostatniej sali dzieci siedziały na zielonych poduszkach w ogromnym skupieniu. To tam był magiczny świat bajek czytanych przez aktorów.
W ten sposób uczestnicy dowiedzieli się, że pomoc to uśmiech, pamięć i obecność. Zobaczyli, że w całej akcji najważniejsze jest zaangażowanie, które da nową wiarę by zmieniać świat. W mgnieniu oka minęło trzy godziny wspólnego rysowania, rozmów i śmiechu do bólu policzków.
Koszulki z autorskimi kieszonkami pozwolą nieść pozytywną energię dalej. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Odział Mazowiecki.
 
 
 
 
 
 

 

7 komentarzy:

 1. świetna akcja, są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie, którzy chcą coś zrobić dla innych, to bardzo pocieszające :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa :) Ja nigdy w czymś takim nie uczestniczyłam :) W kreatywny sposób można pomóc dzieciom :) Super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia
  http://odbicie-lustra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ;)

  Adorei as fotos!

  Ótima sexta, Monika!

  Beijo! ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna akcja, dzieciaki pewnie były bardzo szczęśliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. That bird sketch is so funny!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...