niedziela, 31 maja 2015

Długi Dzień DzieckaDzień Dziecka to doskonała okazja do zabawy. W tym roku zwłaszcza galerie handlowe świętują razem z najmłodszymi już od 30 maja, proponując wiele ciekawych zabaw i atrakcji.
Dzisiaj jak przystało na niedzielne wolne popołudnie, wybraliśmy się na rodzinne zakupy i zostaliśmy mile przywitani ( a zwłaszcza nasza córka ) w CH Stara Kablownia w Czechowicach - Dziedzicach przez Reksia, ulubionego bohatera naszych milusińskich. Następnie w CH Sarni Stok w Bielsku - Białej czekały kolejne atrakcje. Były animacje i konkursy, malowanie buziek, kącik foto z wywoływaniem zdjęć na miejscu, a także słodkości i balonikowe zwierzaki. Wszędzie dzieci mogły wyszaleć się na placach zabaw, a także były częstowane łakociami i watą cukrową.
Oczywiście o rodzicach również nie zapomniano. W sklepach czekały specjalne rabaty, dzięki którym można było kupić okazyjne prezenty. Ponadto wiele sieciówek oferowało nawet 50% promocje na wybrane produkty, dzięki czemu mogliśmy zaopatrzyć się w eleganckie dodatki ( np. torebki gabor  ).
10 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...