wtorek, 19 maja 2015

W zgodzie z naturąOgród jak marzenie - przytulny, zaciszny i słoneczny. Kto nie marzy o takim? Tym bardziej wiosną i latem, gdy piękna pogoda wręcz zachęca do obcowania z naturą ...
Odkąd jest z nami nasza córka, staramy się aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu.  Nasz ogród, zaplanowany jest w dość przejrzysty sposób, ale  jednocześnie tak, aby każdy znalazł w nim miejsce na relaks i odpoczynek.
 
A w dzisiejszym wpisie, kilka inspiracji dla osób planujących aranżację swojego ogrodu lub tarasu. Na stronie pinterest.com, znalazłam zdjęcia z wykorzystaniem drewnianych elementów konstrukcji i mebli, które wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z otoczeniem. Ponadto w połączeniu z kolorowymi dekoracjami tworzą ciepły i przytulny klimat. 
W przedstawionych aranżacjach, rośliny zostały dobrane w taki sposób, aby ogród był atrakcyjny przez cały rok. W dodatku zadbano o odpowiednie oświetlenie, które podkreśla jego charakter nawet po zmroku.
Jak widać na zdjęciach, efektownie wyglądają również niewielkie zbiorniki wodne umieszczone przy tarasie. Ich właściwości wizualne podnoszą oczywiście rośliny wodne, a także osadzone w zbiornikach korzenie akwariowe 
Dzięki tym wszystkim zabiegom dekoracyjnym i odpowiedniej aranżacji wszystkie te elementy tworzą ciekawy i inspirujący krajobraz, który możemy wykorzystać w swoich ogrodach.  

jak zaaranżować ogród naturalny
jak stworzyć naturalny taras
gdzie kupić korzenie akwariowe
inspirujące aranżacje ogrodów, galeria zdjęćzdjęcia: pinterest.com

7 komentarzy:

 1. Ja ja ja marzę o takim ogrodzie :) Cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. swietny blog ! zapraszam do mnie ;)
  http://fashionbutiquepl.blogspot.com/2015/05/testujemy-ciuchy-z-p-r-i-m-r-k-a.html

  OdpowiedzUsuń
 3. hamak na pierwszym zdjęciu - marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 4. ten hamak na pierwszym zdjęciu jest genialny!
  http://sayhellomardam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful post, really interesting...thx for sharing!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...