czwartek, 21 maja 2015

Wyprawy rowerowe z dzieckiemWyprawy rowerowe to niewątpliwie jeden z lepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. To wspaniała przygoda dla całej rodziny, a zwłaszcza dla tych najmłodszych. I jak się okazuje, nie trzeba wiele, aby zabrać dziecko nawet na dłuższe wycieczki. Wystarczy odpowiedni sprzęt i maluch może towarzyszyć nam w realizacji rowerowych pasji.
Jeszcze w ubiegłym roku, gdy nasza córka miała trzy latka, podczas rowerowych wypadów, jeździła z nami w specjalnym foteliku. Teraz, gdy trochę podrosła, może już jeździć obok nas i podziwiać świat z perspektywy dwóch kółek. Niestety, mimo, że jazda na rowerku wychodzi jej całkiem nieźle, jej małe nóżki nie są wstanie pokonać wyznaczonych przez nas dłuższych tras.
Niedawno spędzając wolne popołudnie u znajomych, podpatrzyliśmy u nich przyczepkę rowerową, którą wykorzystują nie tylko podczas wycieczek rowerowych ale także jako wózek spacerowy dla ich malutkiego synka.
Znajomi doradzili nam, aby na dłuższe i szybsze wycieczki z naszą Oliwią, wybierać się ze specjalną przyczepką rowerową dla dzieci. I tak oto stanęliśmy przed zakupem podobnego sprzętu dla naszej pociechy. A już niebawem, nawet i dwóch …
Dlatego w dzisiejszym wpisie, chciałam Wam przedstawić atuty podróżowania z przyczepką dla dzieci, a także chętnie zasięgnąć Waszej opinii na temat tego typu produktów.

Z polecenia znajomych trafiliśmy do sklepu Goonline24, będącego dystrybutorem solidnych przyczepek dziecięcych, którego asortyment znaleźliśmy na stronie http://www.goonline24.pl/  
Z pośród dostępnych produktów, nas najbardziej zainteresował model Speedkid2 ( wózek renomowanej niemieckiej marki Qeridoo ) dostępny tutaj 

Jak wiecie, już niebawem nasza rodzina ma się powiększyć, więc myślę, że przyczepka Speedkid2 będzie idealna, ponieważ może zmieścić dwoje dzieci. Oczywiście można zrobić i tak, aby jechało tylko jedno dziecko wygodnie na środku.
Dla nas, tak jak dla każdego rodzica, bardzo ważne jest to, że tego typu produkty są bezpieczniejsze od fotelików, ponieważ jak wykazują przeprowadzone testy zderzeniowe, lepiej chronią maluchy przed niespodziewanym zderzeniem lub przewróceniem roweru.
Dowiedziałam się również, że Speedkid2 jest modelem całorocznym. A więc w nadchodzące ciepłe dni można taką przyczepkę otworzyć i zrobić przewiew. Ponadto ochroni nasze maluchy przed  ostrym słońcem i owadami. Dobrze sprawdzi się również na plaży, a nawet podczas nordic walking, czy joggingu.
Przyczepka typu Speedkid2 dobrze sprawdza się również podczas wiatru, w nieco chłodne dni ( nawet zimą ) ponieważ w środku jest ciepło i szczelnie. Co ważne, w takiej przyczepce mały pasażer spokojnie może zrobić sobie drzemkę, a nawet zabrać swoje ulubione zabawki, na wypadek gdyby dłuższa podróż okazała się dla niego trochę nudna :)
Jak widzicie, jesteśmy już pewni swojego wyboru i w najbliższym czasie zapewne zobaczycie naszą córkę w kolorowej przyczepce. Myślę, że w takich komfortowych warunkach, z przyjemnością pokona  z nami niejedną trasę. 

http://www.goonline24.pl/
Poniżej przykładowy model Qeridoo Speedkid2 Blue :


 

13 komentarzy:

 1. Fajna ta przyczepka, na pewno się sprawdzi

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są takie przyczepki! Sama kiedyś z pewnością taką kupię dla swojego dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łaaał, świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful post, really interesting...thx for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 5. super;) ja uwielbiam rowerowe wycieczki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. She's so cute!!
  www.effortlesslady.com

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne rozwiązanie dla ludzi aktywnych :) potrzeba matką wynalazków :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł taka przyczepka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...