środa, 17 czerwca 2015

Lato - czas zabaw dla dzieciLato to wspaniały czas na wspólne biesiadowanie, organizację pikników i garden party. To również wyjątkowy czas dla naszych najmłodszych. 
Gdy pogoda dopisuje, energię naszych maluchów najlepiej rozładować w ogrodzie, wydzielając w tym celu kącik zabaw dla dzieci. Dzięki temu nasi milusińscy mogą swobodnie biegać i skakać na świeżym powietrzu. Są jednocześnie bezpieczni i mają kontakt z przyrodą, co również wpływa na ich prawidłowy rozwój.   
W naszym ogrodzie również wydzieliliśmy taką przestrzeń dla naszej córki, zapewniając jej trochę przydomowych atrakcji. Są huśtawki, trampolina i piaskownica. Na dziecięcy domek ogrodowy córka jest już za duża, więc pozostaje jej namiot lub pawilon ogrodowy stalowy w którym może cieszyć się dobrą zabawą razem z innymi dziećmi.
 plac zabaw dla dzieci
W nieco chłodniejsze dni ( nie licząc wyjazdów ) wybieramy się wspólnie do restauracji lub pobliskich centrów handlowych, gdzie dzieci również mogą bawić się dowoli w specjalnie wydzielonych kącikach zabaw ( płatnych lub darmowych ). Nasza córka czuje się w takich miejscach jak przysłowiowa "ryba  w wodzie", ponieważ może figlować do woli. Zresztą my, dorośli również jesteśmy zadowoleni, ponieważ w tym czasie możemy zająć się swoimi sprawami i delektować się wolną chwilą przy dobrej kawie. 
pawilon ogrodowy 

15 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...