piątek, 12 czerwca 2015

Pomysły na łazienkęW dzisiejszym wpisie kilka inspirujących zdjęć jednego z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu, czyli łazienki.
Myślę, że dla większości z nas łazienka nie kojarzy się już tylko z codzienną toaletą ale także z miejscem odpoczynku i relaksu. Bo kto nie lubi odprężającej, relaksującej kąpieli po całym dniu wytężonej pracy? Dla mnie jest to pewnego rodzaju azyl, w którym nikt mi nie przeszkadza ... Nawet nasza czteroletnia milusińska :) W końcu mamie też się coś należy ...:)

Przeglądając zdjęcia w internecie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów i inspiracji, aby pomieszczenie, które ma nam zapewnić przyjemne spędzenie czasu, wyglądało estetycznie i było przede wszystkim funkcjonalne. Oczywiście podstawową kwestią jest powierzchnia, którą mamy do dyspozycji. Im większa tym na więcej wygód możemy sobie pozwolić.
W nowoczesnych łazienkach modne są elementy wykończeniowe wykonane z metalu i drewna. I jak się okazuje coraz częściej w nowoczesnych łazienkach obowiązuje minimalistyczny styl. Zresztą u mnie w domu, również staramy się nie uwydatniać zbędnych gadżetów.
Obecnie urządzając łazienki, wybieramy sprzęty w taki sposób, aby pełniły nie tylko funkcję dekoracyjną ale przede wszystkim żeby były praktyczne. Ponadto coraz większą uwagę zwracamy również na estetykę i wygląd elementów użytkowych jak, gniazdka elektryczne, junkersy gazowe , grzejniki, które same w sobie stają się  elementem zdobiącym naszej łazienki. Wszystko po to, aby w naszych łazienkach panował porządek i komfortowe warunki, które spełnią oczekiwania wszystkich domowników. 
  


Poniżej kilka wybranych przeze mnie pomysłów na aranżację łazienki.
zdjęcia: pinterest.com

 

6 komentarzy:

 1. uwielbiam ładne łazienki! łazienka i kuchnia to wg mnie najważniejsze pomieszczenia! i zarazem najtrudniejsze są to decyzje jak je zaprojektować, bo "przemeblowanie" łazienki to bardzo skomplikowana sprawa;) Twoje propozycje są fantastyczne, mają cudowny klimat! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice places :) New on my French Blog: How to straighten your hair and eat Strawberries sweets :)

  www.taimemode-fashionblog.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam mała łazienkę niestety a marzy mi się taka duża:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful bathroom. Kisses!

  galerafashion.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna łazienka. Z racji działania w branży szukamy inspiracji i powiem szczerze, tyle świetnych pomysłów to ze świeczką szukać. Byle tak dalej. Pozdrawiamy ze Zgierza.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...