niedziela, 5 lipca 2015

Polisa na wszelki wypadekLato w pełni, wszystko się rozwija wokół nas, a szczególnie nasze pociechy. Te narodzone kilka lat temu i te czekające w kolejce na przyjście :) A tu media, z każdej strony zalewają nas informacjami o katastrofach, wypadkach i śmierci tysięcy ludzi, czy tych pojedynczych dramatach z udziałem dzieci i ich rodziców. Znów w upalne lato przychodzi plaga wypadków, którym ulegają dzieci i wtedy zaczynamy myśleć jak ochronić nasze maleństwa przed takimi zdarzeniami i ich przykrymi następstwami. Wiemy, że nie zawsze będziemy mogli trzymać je pod kloszem, a zabawy w przydomowym ogrodzie nawet tak ekscytujące jak podlewanie trawnika i drzewek nie będą już wystarczały. Nasze pociechy z biegiem czasu coraz bardziej zagłębią się w tzw. „światowe życie” i każdego roku będą coraz bardziej samodzielne. Wtedy to zaczynamy myśleć o ubezpieczeniach w formie polis na wszelki wypadek i od wszystkich wypadków. Wtedy też wchodzimy w przedziwny świat ubezpieczalni, ubezpieczeń i polis. Jak na Perskim Targu polisy i ubezpieczenia prawie od wszystkiego, i prawie za bezcen, na rok, na dwadzieścia, do końca świata i jeden dzień dłużej.
Ok! Znajdujemy tę najlepszą i już jesteśmy przywiązani do polisy . Teraz tylko płacimy, płacimy i nie narzekamy, bo przecież to jest taki rodzaj amuletu, który podświadomie ma nas i naszych bliskich chronić od zła wszelkiego, a jeśli co nie daj Boże się zdarzy, to zrobiliśmy wszystko co tylko było możliwe :)

15 komentarzy:

 1. jakie piękne zdjęcia!:)
  pozdrawiam:)
  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. adorable!~

  xoxo, rae
  http://www.raellarina.net/

  OdpowiedzUsuń
 3. lepiej miec taka polise, lepiej dmuchac na zimne niz pozniej zalowac, zwlaszcza polisa wazna jest jak jedziemy na wakcje to taki walizkowy must have :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Adoable!:) & Peaceful

  www.styleandglaze.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważam, że taka polisa to dobry pomysł. Warto się zastanowić nad dodatkowym ubezpieczeniem, nie wiemy co się w życiu wydarzy, Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Very chic, the dress is so cute. You look fab. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. j asie cały czas zastyanawiam nad polisą.......

  OdpowiedzUsuń
 8. Lovely pictures. Kisses!

  galerafashion.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Very cute pictures!
  I just read your post after one of my colleagues had to go home because her little girl had hit her nose while playing, what chances were there? Insurance policies are a great idea to protect your loved ones!

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne ujęcia, pełna profeska.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...