poniedziałek, 16 listopada 2015

Biegiem po zdrowie i urodęCzas pędzi jak szalony, co najbardziej widać po naszych dzieciach ... Nasza druga córka właśnie kończy 2,5 miesiąca. Jestem zadowolona i wprost szczęśliwa. Gdyby jeszcze zrzucić te parę kilogramów... Szczególnie uparte kilogramy wiszą na mych nogach i biodrach. Ale trzeba wziąć się do roboty i zrzucić co zbędne, bo przecież już niedługo czas karnawału, a w tym roku nie zamierzam sobie odpuścić. Najlepszym sposobem na ćwiczenie nóg jak wiadomo jest bieganie, a poprawa kondycji przyda się także na parkiecie.
Znalazłam już nawet ciekawe buty do biegania na stronie http://www.butydobiegania.pl/ . Gdyby nie kiepska pogoda myślę, że zaczęłabym od zaraz, tym bardziej, że moja starsza córka również chce mi mi towarzyszyć, a i dla niej mogę znaleźć fajne obuwie pod w/w linkiem. 
Tak więc moi drodzy do zobaczenia na trasie :) Matka Polka biegnie po zdrowie i urodę :)

8 komentarzy:

 1. O tak bieg to zdrowie, ja też zamierzam zacząć truchtać <3 Zdrówka dla dziewczynek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lovely pics!
  Kiss
  http://www.dontcallmefashionblogger.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie słodziaki :D Ja zaczęłam biegać dwa miesiące po porodzie. Mi pogoda nie jest straszna, wychodziłam nawet jak padało. Niestety chyba moje kości słabo wytrzymują te nadprogramowe kilogramy i nabawiłam się mało przyjemnego bólu w okolicach piszczeli. Także to co mozolnie udało mi się zrzucić już przybrałam z powrotem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh how nice! I know what you mean about the weather though, I've been running at the gym!
  xo
  styleontheside.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...