środa, 30 grudnia 2015

W poświątecznym klimacie
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
 
 
Święta już za nami, a my nadal żyjemy świąteczną atmosferą, zajadając pierniki, które jakimś cudem ocalały i rozkoszujemy się widokiem błyskających lampek na choince.
Jak przystało na święta, było rodzinie, gwarnie i wesoło. Szkoda, że kolejne Święta Bożego Narodzenia dopiero za rok... A tymczasem czekamy na Sylwestra, od którego dzielą nas ostatnie godziny. Myślę, że nasi najmłodsi przywitają w nocy razem z nami Nowy Rok ( zwłaszcza młodsza córka, która lubi codziennie zabawiać rodziców do 2:00 nad ranem). Po Sylwestrze mam nadzieję, że w czasie karnawału czeka nas chociaż parę  wyjść na bal lub kameralne spotkanie w gronie przyjaciół, więc już planuję odświeżyć swoją garderobę. Kilka ciekawych, markowych produktów znalazłam już na stronie https://www.chiclook.pl/ . Wśród nich sukienki i buty, których nigdy za wiele ...:)

 


czwartek, 17 grudnia 2015

Gwiazdka tuż tużJednym z symboli Świąt Bożego Narodzenia jest pięknie udekorowany stół wigilijny. By osiągnąć wymarzony efekt, warto zadbać, aby jego kolorystyka nie odbiegała od pozostałych ozdób i dekoracji umieszczonych we wnętrzu. Ja najczęściej wybieram tradycyjne kolory tzn. połączenie czerwieni i złota, ale inne kombinacje, również wspaniale sprawdzają się w aranżacji stołu ( np. czerń i złoto ).
 
 
 
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
 
 

wtorek, 15 grudnia 2015

Choinkowe inspiracjeChoć do Gwiazdki mamy jeszcze trochę czasu, przygotowania trwają nie od dziś. W naszym domu czuć już zapach pierników i jest kilka świątecznych ozdób. Ale najważniejsza, czyli choinka pojawi się u nas dopiero w Wigilię.
W tegoroczne święta chciałabym, aby nasze drzewko wyglądało inaczej niż zwykle, dlatego myśląc nad koncepcją, znalazłam w internecie kilka przewodnich inspiracji. Poniżej kilka z nich.  • W jednym kolorze
 
Jednolita kolorystyka zawsze gwarantuje udaną aranżację. Możemy miksować ozdoby, łącząc matowe z błyszczącymi o różnych wielkościach
 


http://www.swiatwkolorzeblond.com/http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...