sobota, 30 stycznia 2016

Odszkodowania - nie takie straszneDla każdego z nas niewątpliwie życie i zdrowie własne i swoich najbliższych jest najważniejsze. Dlatego w myśl zasady "przezorny zawsze ubezpieczony" wybieramy ubezpieczenia i polisy, które mają nam zagwarantować pewne zadośćuczynienie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Mają chociaż w jakieś części zrekompensować poniesione szkody lub być godnym odszkodowaniem za doznane obrażenia powypadkowe czy inne nieszczęścia. 
W dzisiejszych czasach mamy na rynku całą masę firm ubezpieczeniowych, całych korporacji, które mamią nas swymi ofertami i korzyściami w życiu obecnym a nawet po nim, oferując pomoc finansową i nie tylko, naszym najbliższym po naszym ostatecznym zejściu ze sceny życia. Jesteśmy super klientami gdy regularnie płacimy, jesteśmy zdrowi i nic się nie dzieje złego. Jednak kiedy coś się przydarzy to dla większości takich firm stajemy się uciążliwym klientem, który chce im zabrać ich ciężko wypracowane zyski. W skrajnych przypadkach stajemy się wrogami i przestępcami, których trzeba tępić, nękać a najlepiej oskarżyć o próbę wyłudzenia odszkodowania. W takich sytuacjach niestety nie zawsze wiemy jak dochodzić swoich praw, dlatego w dzisiejszym wpisie chciałam Wam przybliżyć sposób dochodzenia różnego rodzaju odszkodowań.

Tak jak wcześniej wspomniałam, zdarza się, że często problemem osób poszkodowanych jest brak informacji lub niewiedza jak dochodzić swoich praw lub do kogo zwrócić się o pomoc, a wrogo nastawiony ubezpieczyciel tylko czeka na nasze potknięcie. Tym bardziej, że w sytuacji w której się znaleźliśmy ( nieszczęście w rodzinie, utrata majątku lub zdrowia ) myślimy bardziej np. o leczeniu czy po prostu jesteśmy w depresji i nie "mamy głowy" do tak przyziemnych spraw jak odszkodowanie. To w konsekwencji może doprowadzić do tego, że zostajemy oszukani lub po prostu okradzeni przez nieuczciwego ubezpieczyciela lub inną instytucję.
Na szczęście Moi Drodzy, w dzisiejszych czasach i ten problem można rozwiązać. Otóż na rynku działa wiele prężnie rozwiniętych firm i kancelarii posiadających wysoko wykfalifikowanych specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem w prawnym dochodzeniu należnych nam odszkodowań. Każdy klient może liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie postępowania. Ponadto dużym plusem, takiego sposobu na pozyskanie odszkodowania jest: 
- reprezentowanie naszej osoby przez prawnika lub radcę prawnego, ewentualnie osobę profesjonalnie przygotowaną
- obiektywna i profesjonalna ocena możliwości uzyskania najlepszego odszkodowania
- reprezentowanie naszych interesów przed różnego rodzaju instytucjami nie wyłączając Sądów
- tego typu firmy nie pobierają opłat wstępnych, a więc możemy liczyć na bezpłatną ocenę dokumentacji i nakreślenie możliwości dochodzenia roszczenia
- gdy nasze interesy reprezentuje kancelaria prawna, nasz pojedynek z ubezpieczycielem przestaje przypominać przysłowiowe "starcie Dawida z Goliatem "

Jak więc widzicie w dzisiejszych czasach pełnych różnego rodzaju niebezpieczeństw i zagrożeń, gdy napotykamy na nieuczciwe ubezpieczalnie, które chcą nas pozbawić należnych nam odszkodowań mamy sprzymierzeńców w postaci specjalistycznych kancelarii prawnych. Pozwalają nam one wywalczyć należne pieniądze, a jednocześnie oszczędzają nasz czas i zdrowie. 
 


http://www.swiatwkolorzeblond.com/ 
 A tak najbardziej to życzę wam zdrowia i szczęścia, i jak najmniej takich problemów :)
 
 
 

7 komentarzy:

 1. Hello from Spain: it is a big problem in my country too. I also wish you good health. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. to fakt, dobrze mieć swojego zaufanego prawnika, a najlepiej w rodzinie, ja tak mam :) fajny, pożyteczny post:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wonderful xx

  Following you, Hope you follow back.
  Keep in touch. xoxox
  beautydrugs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety czasem bez prawnika się nie obędzie. Mam nadzieję, że nie będę nigdy zmuszona do skorzystania z takich usług :) No ale wiadomo, samemu czasem człowiek nic nie zwojuje jak się nie zna.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...