poniedziałek, 26 grudnia 2016

Boże Narodzenie w Krynicy - Zdroju

http://www.swiatwkolorzeblond.com/


Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzamy z dziećmi w Krynicy - Zdroju. Nareszcie zima spisała się jak należy i mamy prawdziwe białe święta. Dzięki takim widokom możemy poczuć prawdziwą magię zimy i świąt.

 
 


W tym roku w Święta Bożego Narodzenia postawiliśmy na prawdziwy odpoczynek i relaks w górach. I tak oto jesteśmy od kilku dni w Krynicy - Zdroju, nazywanej perłą polskich uzdrowisk. Położona jest w malowniczej dolinie rzeki Kryniczanki, u samego podnóża Góry Parkowej. Nasz ośrodek usytuowany jest w uzdrowiskowej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego. Z okien rozpościera się wręcz bajkowy widok na pokryte grubą warstwą śniegu góry i lasy. Sam ośrodek jest dobrze wyposażony we wszystkie udogodnienia. Mamy tutaj basen, saunę i strefę spa co w połączeniu ze smacznymi posiłkami, w tym kolacją wigilijną, pozwoliło nam należycie wypocząć, a jednocześnie zachowana była świąteczna atmosfera.
Myślę, że udało nam się tu spędzić wspaniałe  Święta Bożego Narodzenia. Jestem pewna, że tegoroczne święta będziemy jeszcze długo wspominać i chętnie wrócimy w to samo miejsce za rok.
 
 
 

http://www.swiatwkolorzeblond.com/http://www.swiatwkolorzeblond.com/http://www.swiatwkolorzeblond.com/http://www.swiatwkolorzeblond.com/


http://www.swiatwkolorzeblond.com/4 komentarze:

 1. udanego wypoczynku kochani! piękne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow genialne święta.
  Tylko pozazdrościć kochana :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...