sobota, 30 stycznia 2016

Odszkodowania - nie takie straszneDla każdego z nas niewątpliwie życie i zdrowie własne i swoich najbliższych jest najważniejsze. Dlatego w myśl zasady "przezorny zawsze ubezpieczony" wybieramy ubezpieczenia i polisy, które mają nam zagwarantować pewne zadośćuczynienie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Mają chociaż w jakieś części zrekompensować poniesione szkody lub być godnym odszkodowaniem za doznane obrażenia powypadkowe czy inne nieszczęścia. 
W dzisiejszych czasach mamy na rynku całą masę firm ubezpieczeniowych, całych korporacji, które mamią nas swymi ofertami i korzyściami w życiu obecnym a nawet po nim, oferując pomoc finansową i nie tylko, naszym najbliższym po naszym ostatecznym zejściu ze sceny życia. Jesteśmy super klientami gdy regularnie płacimy, jesteśmy zdrowi i nic się nie dzieje złego. Jednak kiedy coś się przydarzy to dla większości takich firm stajemy się uciążliwym klientem, który chce im zabrać ich ciężko wypracowane zyski. W skrajnych przypadkach stajemy się wrogami i przestępcami, których trzeba tępić, nękać a najlepiej oskarżyć o próbę wyłudzenia odszkodowania. W takich sytuacjach niestety nie zawsze wiemy jak dochodzić swoich praw, dlatego w dzisiejszym wpisie chciałam Wam przybliżyć sposób dochodzenia różnego rodzaju odszkodowań.

środa, 27 stycznia 2016

Malinowe masło do ciałaW dzisiejszym wpisie chciałam podzielić się z Wami moją opinią na temat masła do ciała o zapachu soczystej maliny marki Bielenda.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/


poniedziałek, 25 stycznia 2016

Oryginalne prezenty na chrzestChrzest naszego maleństwa to nie tylko jeden z najważniejszych obrzędów obchodzonych w kościele katolickim ale także jeden z ważniejszych dni w jego życiu i całej rodziny. W tym niezwykłym dniu chcemy obdarować nasze dziecko czymś naprawdę wyjątkowym, czymś co stanie się ponadczasowe i będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.  
Jako że sami niedawno chrzciliśmy nasza drugą córkę, postanowiłam w dzisiejszym wpisie przedstawić Wam kilka pomysłów na prezent na chrzest .
http://www.swiatwkolorzeblond.com/


środa, 20 stycznia 2016

Fototapety - sposób na metamorfozę wnętrzaKiedy zaczyna się Nowy Rok przychodzi czas na nowe przemyślenia, pomysły i postanowienia.  
Jednym z moich noworocznych postanowień jest metamorfoza naszego mieszkania. I to całego, od przedpokoju po łazienkę z jednoczesnym zachowaniem spójności.
 
Chcąc zrealizować swoje postanowienie zaczęłam szukać ciekawych pomysłów i rozwiązań na stronach internetowych i w magazynach związanych z dekoratorstwem i aranżacją wnętrz. Oczywiście kto szuka ten znajdzie. Jak pamiętacie we wpisie "Jesienna melancholia" polecałam  Wam sklep internetowy http://fototapetynawymiar.com/, który proponuje bogatą ofertę fototapet oraz naklejek i plakatów na ściany z podziałem tematycznym ułatwiającym przeglądanie. I choć fototapety nie są nowym wynalazkiem, to myślę, że właśnie od nich zacznę przemianę naszych czterech kątów.
 
Poniżej chciałam przedstawić Wam kilka inspirujących zdjęć pokazujących wykorzystanie fototapet. Bo jak widzicie to nie tylko ściany, ale także drzwi i meble, które mogą być ozdobą każdego wnętrza.
Dużym plusem takiego rozwiązania  jest również szeroki wybór wzorów fototapet i ich przystępna cena. Ponadto dzięki łatwemu zastosowaniu, myślę że będę mogła uniknąć całego zamieszania związanego z remontem i z wynajmem fachowców. 
 
 
 
 
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...