niedziela, 21 lutego 2016

Pięciolatka na łyżwach
http://www.swiatwkolorzeblond.com/


Nasza pięcioletnia córka jest "wulkanem energii", codziennie doskonali nowe umiejętności i ciągle nas czymś nowym zaskakuje. Aby rozładować jej niespożytą energię w okresie zimowym, zabieramy ją w wolne dni na lodowisko. 

Jak wiadomo jazda na łyżwach oprócz zapewnienia doskonałej zabawy, dobrze wpływa na zmysł równowagi oraz na prawidłową koordynację całego ciała. Ponadto wprawia w ruch wszystkie mięśnie oraz pozwala zahartować organizm. Córka bardzo polubiła taki rodzaj zabawy, dlatego postanowiliśmy zainwestować w odpowiednie łyżwy  ( jeśli odwiedzacie lodowisko rzadko, lepiej wypożyczyć na miejscu ).

Oczywiście, jak to u dziewczynek w jej wieku,  koniecznie musiał być to model z dodatkiem różu ( co widać na zdjęciach ).
Wybierając sprzęt zwróciliśmy oczywiście uwagę na ich jakość - tzn. musiały być to łyżwy, które m.in. mają sztywną skorupę, zapewniającą ochronę i stabilizację stopy, a także możliwość regulacji. Ponadto kupiony przez nas model ma "rosnąć" razem z dzieckiem, a więc nasza córka będzie je mogła powiększać z sezonu na sezon.


 

środa, 17 lutego 2016

Yves Rocher. Krem nawilżająco - łagodzącyW dzisiejszym wpisie recenzja kremu nawilżająco - łagodzącego Sensitive Vegetal, francuskiej marki Yves Rocher. 
Jak wiadomo zimą nasza skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji, a co za tym idzie solidnego nawilżenia. Przebywając w ogrzewanych pomieszczeniach, nasza skóra jest narażona na wysuszające działanie powietrza. Dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w kosmetyk, który pomoże zapewnić mojej skórze odpowiedni poziom nawilżenia i poprawi ogólny wygląd cery.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...