wtorek, 26 kwietnia 2016

" Cyfrowi rodzice " - premiera już wkrótce ...W dzisiejszym wpisie, chciałam Wam polecić książkę pt. " Cyfrowi rodzice" Wydawnictwa IUVI, której premiera odbędzie się 18 maja br.
Książka ta skierowana jest do ambitnych, niezależnych, aspirujących rodziców, ceniących wiedzę, osobisty rozwój i świat nowoczesnych technologii, ale także troszczących się o zharmonizowany rozwój swoich dzieci i dbających, by nie popadły w skrajności świata internetu i social mediów.http://www.swiatwkolorzeblond.com/


sobota, 23 kwietnia 2016

czwartek, 21 kwietnia 2016

Wiosenne inspiracjeZa oknami wiosna w pełni, a jak wiosna to kwiaty i przede wszystkim dużo zieleni, dlatego w dzisiejszym wpisie przygotowałam kilka inspiracji w tej kolorystyce.
 
Osobiście należę do tych osób, które lubią kolor zielony we wszystkich odcieniach,  zarówno w strojach jak i w domowych aranżacjach. Wiosenna zieleń szczególnie w naszym klimacie jest czymś wyjątkowym, bo po szarej jesieni i zimie nagle pojawia się cała gama zielonych barw. A gdy za oknem piękna słoneczna pogoda, jak dzisiaj, to człowiek chciałby cały zatopić się w morzu zieloności i przebywać tam jak najdłużej. Tym bardziej, że ten kolor wpływa idealnie na nasze samopoczucie, uspokaja i sprawia, że od razu jest więcej powodów do radości. Dlatego jeśli możecie, to przenoście ten zielony świat do otaczających nas wnętrz, niech wszystko wokół nas się zazieleni, a wtedy nawet gdy ktoś powie, że "mamy zielono w głowie", to nic, bo wiosną to piękne uczucie :)
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

sobota, 16 kwietnia 2016

Kolagenowa maska na twarz ze złotem GlySkinCareW dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić opinię na temat kolagenowej maski na twarz ze złotem - Gold Collagen Facial Mask od GlySkinCare.
Zdecydowałam się na wypróbowanie tego kosmetyku, ze względu na zawartość złota i jego dobroczynnego działania na skórę.
 
 czwartek, 14 kwietnia 2016

Lustereczko, powiedz przecie ...Każda z nas marzy o dużym, niepowtarzalnym lustrze, niczym z bajki. I choć życie to nie bajka, takie lustro każda może mieć. Jak wiecie, w  dzisiejszych czasach na brak tego typu asortymentu nie możemy narzekać, więc warto rozejrzeć się i wybrać to jedyne, wymarzone.http://www.swiatwkolorzeblond.com/http://www.swiatwkolorzeblond.com/

niedziela, 10 kwietnia 2016

Kolory roku od PantoneW tym sezonie, szczególnie spodobały mi się delikatne pastelowe kolory Rose Quartz i Serenity zaproponowane przez Pantone ( firmę, która stworzyła najsłynniejszy na świecie system identyfikacji kolorów i która co roku wskazuje wiodące kolory na nadchodzący sezon). Rose Quartz i Serenity mają symbolizować łagodność, spokój i równowagę.


 

http://www.swiatwkolorzeblond.com
poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kosmetyki naturalne - luksus i siła naturyW dzisiejszych czasach, gdy żyjemy w świecie pełnym toksyn, którymi nafaszerowana jest nasza żywność, a przez to nasze ciała i umysły, coraz bardziej zaczyna się szerzyć trend powrotu do "natury". Nie tylko w pożywieniu ale również w kosmetykach np. do pielęgnacji skóry, coraz chętniej zaczynamy wybierać produkty naturalne, a także coraz częściej zwracamy uwagę w jaki sposób zostały wyprodukowane i czy nie zawierają sztucznych, niezdrowych związków chemicznych. A wszystko po to, aby lepiej się czuć oraz zdrowiej i piękniej wyglądać.
 
Niektórzy specjaliści zapewniają nas, że skóra wchłania 60% wszystkich substancji, z którymi się styka. Dlatego warto zapewnić jej optymalne odżywienie - bez sztucznych nawozów, pestycydów i chemikaliów.
Ja również coraz bardziej zaczynam zwracać uwagę na skład stosowanych preparatów, dlatego w dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam ciekawe propozycje kosmetyków naturalnych
Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyki naturalne są to produkty otrzymane ze składników pochodzenia naturalnego. Ich niewątpliwym atutem jest to, że nie zawierają w swoim składzie substancji syntetycznych, a cały proces produkcyjny jest przeprowadzony z zachowaniem wszelkich norm chroniących środowisko naturalne.

http://www.swiatwkolorzeblond.com/
http://therose.pl/


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...