poniedziałek, 30 maja 2016

" Cyfrowi rodzice " - recenzja książkiW dzisiejszym wpisie, chciałam Wam przedstawić recenzję książki pt.: " Cyfrowi rodzice. Dzieci w sieci. Jak być czujnym, a nie przeczulonym ", której autorem jest Yalda T. Uhls. Przedstawiony poradnik  miał swoją premierę 18 maja br. o czym pisałam Wam we wcześniejszym wpisie ( klik ). http://www.swiatwkolorzeblond.com/


czwartek, 26 maja 2016

Kolagenowy krem do twarzy ze złotem i kawioremW dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić opinię na temat kolagenowego kremu do twarzy ze złotem i kawiorem od GlySkinCare, którego działanie jest często określane jako "prawdziwa uczta dla skóry".
 
Przedstawiony kosmetyk wybrałam ze względu na znaczną zawartość kolagenu, złota i kawioru. Byłam ciekawa jak sprawdzi się na mojej skórze zawartość tych cennych składników o bogatych właściwości odżywczych. Oczywiście zanim sięgnęłam po prezentowany krem, najpierw zasięgnęłam fachowych informacji ze strony http://diagnosis.pl/ gdzie zapoznałam się m.in. z jego działaniem oraz szczegółowym składem.
 http://www.swiatwkolorzeblond.com/

poniedziałek, 23 maja 2016

Wnętrza w stylu industrialnymW dzisiejszym wpisie chciałam Was zainspirować stylem industrialnym, charakterystycznym dla loftów, ale styl ten po małych modyfikacjach może  wyglądać również ciekawie w tradycyjnych mieszkaniach.
 
Styl industrialny charakteryzuje się dużymi otwartymi powierzchniami o surowej fakturze, ścianami z cegły i betonowymi podłogami wypełnionymi sprzętami z metalu i szkła, przypominającymi meble z dziewiętnastowiecznych fabryk.
Początki tego stylu kojarzone są z pracowniami artystów i miejscami spotkań artystycznej śmietanki, co również w dzisiejszych czasach nadaje tym wnętrzom swoisty nastrój. Z czasem ten trend doprowadził do powstawania na całym świecie luksusowych apartamentów, oryginalnych i bardzo modnych. Szczególnie w dużych miastach ponownie ożywały całe dzielnice przemysłowe, choć teraz spełniały już inne funkcje.  W konsekwencji doprowadzało to do śmiałych i nowatorskich projektów rewitalizacji całych dzielnic np. nabrzeża portowe w Londynie.
Także w Polsce lofty stały się modne i bardzo dobrze się u nas przyjęły np. na Pradze w Warszawie czy w Łodzi.http://www.swiatwkolorzeblond.com/


poniedziałek, 16 maja 2016

Zielony maj


http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 
Jednym z moich ulubionych miesięcy w  roku jest maj. Za oknami mamy pełnię wiosny: świeżą, soczystą zieleń, coraz obficiej pojawiające się różnokolorowe kwiaty, a dni stają się  dłuższe i cieplejsze.
 
Jak widzicie na zdjęciu, również w mojej szafie powiało wiosną. Lubię zieleń w różnych odcieniach, dlatego cieszy mnie trend powrotu do tego koloru w tegorocznym wiosenno - letnim sezonie.  Zieleń jest noszona w odcieniu szmaragdu, khaki, seledynu i w wielu trawiastych barwach.
Ten pełen dobrej energii kolor, często towarzyszy moim codziennym zestawom, bo dla mnie jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z  mojej mody.
 
 
 
  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...