środa, 28 września 2016

Olejek pielęgnacyjny AA Oil Infusion - opiniaDo pielęgnacji skóry twarzy coraz częściej stosowane są przez nas olejki. Na temat ich skuteczności i działania możemy przeczytać w kolorowych magazynach, a także na wielu forach dyskusyjnych czy blogach. Patrząc na bogaty skład takich preparatów również i ja postanowiłam przetestować ich działanie na mojej skórze.
Ponieważ w codziennej pielęgnacji skóry, z uwagi na jej wrażliwość  jestem wierna kosmetykom marki AA, wybrałam olejek pielęgnacyjny Oil Infusion. Jeśli jesteście zainteresowani moją opinią na temat tego produktu, zapraszam do przeczytania dalszej części wpisu.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

 

wtorek, 20 września 2016

Teatrzyk w plenerzeZe sztuką przez duże "S" spotykamy się w wielkich teatrach czy filharmoniach ale sztuka to też teatrzyki uliczne czy lalkowe. Dlatego też, dobrze że w czasie wakacji nasi artyści schodzą z piedestałów i trafiają pod strzechy.http://www.swiatwkolorzeblond.com/


wtorek, 6 września 2016

"Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych" - premiera już wkrótce ...W dzisiejszym wpisie chciałam Wam polecić najnowszą książkę dla dzieci Wydawnictwa IUVI pt.: "Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych", której premiera odbędzie się 28 września br.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/czwartek, 1 września 2016

Pszczyński Sabat Czarownic

 
 
Włodarz nadziwić się nie może, co to wokół dziać się zaczyna.
Toż to czarownice na miotłach  na podgrodzie przybywają i miejsca dla siebie szukają. Czyżby jakiś specjalny dzień nas czekał? Włodarz okno zamknął, zebrał podwładnych i debatować zaczął, jak tu gród ochronić.
 

 

http://www.swiatwkolorzeblond/


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...