piątek, 30 grudnia 2016

W świątecznej atmosferzeChciałoby się powiedzieć święta, święta i po świętach ... oraz, że wszystko co dobre szybko się kończy...
Tegoroczne Boże Narodzenie, które spędziliśmy w Krynicy - Zdroju minęło nam zbyt szybko ... Oczywiście dlatego, że jak przystało na święta, było bardzo rodzinnie, gwarnie i wesoło, a dodatkowej magii dodawał widok na zaśnieżone góry i lasy.
Niestety święta dobiegły końca i po błogim relaksie i wypoczynku musieliśmy wrócić do codziennych spraw i obowiązków. Mimo to, nadal nie opuszcza nas świąteczna atmosfera. Tym bardziej, że już niedługo szalona Noc Sylwestrowa do której odliczamy godziny i z niecierpliwością wyczekujemy Nowego Roku oraz niespodzianek jakich nam przyniesie. 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/


poniedziałek, 26 grudnia 2016

Boże Narodzenie w Krynicy - Zdroju

http://www.swiatwkolorzeblond.com/


Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzamy z dziećmi w Krynicy - Zdroju. Nareszcie zima spisała się jak należy i mamy prawdziwe białe święta. Dzięki takim widokom możemy poczuć prawdziwą magię zimy i świąt.

 
 

niedziela, 25 grudnia 2016

Wesołych Świąt !


Wesołych Świąt!

Życzymy Wam cudownych, białych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech upływają we wspaniałej rodzinnej atmosferze i wypełniają Wasze domy miłością i szczęściem.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/

piątek, 23 grudnia 2016

Niebieskie dekoracje bożonarodzenioweW dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam kilka inspirujących propozycji jak udekorować dom na Boże Narodzenie, czyli na jedne z piękniejszych dni w roku.
Tym razem wybrałam dekoracje w odcieniach niebieskiego, a zdjęcia zostały zaczerpnięte ze strony pinterest.com.http://www.swiatwkolorzeblond.com/

niedziela, 18 grudnia 2016

Świąteczna gorączka zakupówJuż niecały tydzień dzieli nas od Wigilii i świąt, a co za tym idzie od obdarowania naszych najbliższych prezentami. To ostatni dzwonek, aby znaleźć odpowiednie upominki i uniknąć zamieszania oraz długich kolejek przed samą Wigilią. Dzięki temu unikniemy  również stresu, a nasze prezenty będą bardziej przemyślane i trafione.http://www.swiatwkolorzeblond.com/

wtorek, 13 grudnia 2016

Ciepło i świątecznieAby poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oprócz dekorowania domów możemy również zainwestować w świąteczny sweterek ( z bałwanem, maszerującym reniferem, choinką czy innym świątecznym motywem ). Dla tych, którzy lubią bardziej proste formy, odpowiedni będzie sweter w norweskie wzory, w skandynawskim stylu.  http://www.swiatwkolorzeblond.com/

niedziela, 11 grudnia 2016

Idą święta ...Witajcie po krótkiej przerwie :)  W ostatnim wpisie było jeszcze sporo spadających kolorowych liści, a dzisiaj czekamy na płatki śniegu, bo Boże Narodzenie tuż za progiem :)
Jak widać czas pędzi jak szalony i kolejny rok już prawie za nami ... Ale zanim to nastąpi musimy przyozdobić nasze domy na święta, tak aby stylowo i w niebanalny sposób wprowadzić do nich świąteczną atmosferę. 
 
 http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...