środa, 8 lutego 2017

Nowości Wydawnictwa IUVI - zapowiedźW dzisiejszym wpisie zapowiedź dwóch nowości Wydawnictwa IUVI, których premiery odbędą się 15 lutego br. 
Pierwsza z nich to "Piasek Raszida" - I tom serii "Alcatraz kontra Bibliotekarze" autorstwa światowej sławy pisarza Brandona Sandersona.

Druga "Całkiem obcy człowiek" której autorem jest Rebecca Stead - niezwykła książka o nastolatkach, z których każdy usiłuje znaleźć sposób, by przetrwać w wariackim świecie, gdzie bliscy okazują się obcy, a obcy nagle stają się bardzo bliscy.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
"Piasek Raszida" to błyskotliwa, zabawna i pełna wartkiej akcji książka tym razem dla młodszych czytelników. Poznaj świat 13-letniego Alcatraza i tajemniczej organizacji Bibliotekarzy.
Bohater z talentem do ... bycia wyjątkową ofiarą losu? Misja na śmierć i życie, by uratować woreczek piasku? Śmiertelne zagrożenie ze strony ... Bibliotekarzy?
Alcatraz Smedry nie wydaje się przeznaczony do niczego poza katastrofami. Na trzynaste urodziny otrzymuje paczkę ze spadkiem po nieżyjących rodzicach - a w niej zwykły woreczek ze zwykłym piaskiem. Prezent zostaje jednak niemal natychmiast skradziony. To uruchamia lawinę zdarzeń, które uświadamiają Alcatrazowi, że jego rodzina jest częścią grupy walczącej przeciwko Bibliotekarzom - tajnej, niebezpiecznej i złowrogiej organizacji, która faktycznie rządzi światem. Piasek Raszida ma pozwolić Bibliotekarzom zdobyć władzę absolutną. Alcatraz musi ich powstrzymać ... uzbrojony wyłącznie w okulary i wyjątkowy talent do bycia wyjątkową ofiarą losu ...

Więcej informacji na temat książki znajdziecie na stronie Wydawnictwa IUVI: http://iuvi.pl/ksiazka/piasek-raszida/
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
"Całkiem obcy człowiek" to niesamowita powieść o miłości i przyjaźni, zaufaniu i zdradzie, chłopakach i dziewczynach ... O nastolatkach, z których każdy usiłuje znaleźć własny sposób, by przetrwać w wariackim świecie, nie łamiąc sobie serca i nie zwariować.
"Która to prawdziwa  ty? Ta, która zrobiła coś okropnego, czy ta, która się przeraziła tym, co zrobiła? I czy jedna może przebaczyć drugiej?"
Bridge, Tabitha i Emily znają się od zawsze, ale ten rok testuje ich przyjaźń.
Em ma chłopaka (tak jakby), który prosi ją o szczególnego rodzaju zdjęcia. Tab jest młodą feministką i potrafi przejrzeć każdego na wylot, a Bridge z jakiegoś powodu zaczęła nosić kocie uszy i wciąż stara się zrozumieć, dlaczego przeżyła wypadek, którego nie powinna przeżyć. Są najlepszymi przyjaciółkami i kierują się jedną zasadą: nigdy nie kłócić się ze sobą. Czy to pomoże im przetrwać?
Sherm usiłuje zrozumieć, dlaczego ludzie rozstają się po wielu latach małżeństwa i jak to jest przyjaźnić się z dziewczyną, a dla pewnej licealistki Walentynki okażą się najtrudniejszym dniem w życiu. A, i jeszcze Jamie, poważny starszy brat, którego głupi zakład z kumplem kończy się ... prawie katastrofą.

Więcej informacji na temat książki znajdziecie na stronie Wydawnictwa IUVI: http://iuvi.pl/ksiazka/calkiem-obcy-czlowiek/

    
 http://www.swiatwkolorzeblond.com/


 
 
 

4 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...