piątek, 3 lutego 2017

Z górki na pazurki ..." Zasypało świat na biało,
Cieszą się bałwanki.
Wszystkie dzieci już od rana,
Mogły pójść na sanki.

Z górki na pazurki,
Śpiewa w uszach wiatr.
Z górki na pazurki,
Prędko, że aż strach ... "
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
W dzisiejszym wpisie aktywna zima, czyli z zakopiańskiej górki na pazurki ... :)
Podczas naszego ostatniego wyjazdu do Zakopanego, dzieci ( a właściwie nie tylko one ) mogły wyszaleć się zjeżdżając na sankach. Taka zwykła zabawa na śniegu to była dla nich prawdziwa przyjemność. Łyżwy również były, ale z nartami czekamy do następnego wyjazdu. Oby jeszcze w tym sezonie ...
 
Tak jak pisałam w poprzednim wpisie, Zakopane to niewątpliwie jedna z miejscowości w której turyści ceniący aktywny wypoczynek znajdą wiele atrakcji.  Są m.in. trasy narciarskie, lodowiska i ślizgawki, jednym słowem każdy niezależnie od swoich możliwości fizycznych znajdzie tu coś dla siebie. 
Jeśli należymy do tych bardziej aktywnych i chętnie uprawiamy sporty zimą, warto pamiętać o suplementach diety, które nie tylko dodają energii ale także dostarczają odpowiedniej ilości białka, minerałów i witamin.  My zawsze mamy przy sobie przynajmniej zbożowe batony witaminowe, które skutecznie zabezpieczają organizm przed spadkiem energii ( której, jak widać na zdjęciach, nam nie brakuje ). Jeśli szukacie sklepu z odpowiednimi środkami wspomagającymi ćwiczenia oraz aktywność fizyczną, polecam wam stronę https://www.body4you.pl/ Tam znajdziecie produkty bezpieczne dla organizmu od renomowanych producentów. My naładowani tak pozytywną energią mogliśmy cieszyć się urokami prawdziwej zakopiańskiej zimy :)
ferie z dziećmi
sanki plastikowe
5 komentarzy:

 1. Interesting post my dear, thank you for sharing :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj, jakbym tak sobie pojeździła na sankach! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Thanks a lot for the super cute pictures!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nice pictures!!! so lovely!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...