piątek, 21 kwietnia 2017

" Pierworodna " Toscy Lee - premiera już wkrótce ...W dzisiejszym wpisie chciałam Wam polecić najnowszą książkę Wydawnictwa IUVI pt.: "Pierworodna" Toscy Lee, której premiera odbędzie się w najbliższym czasie, tj. 26 kwietnia.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/Miłość, tajemnice i nagłe zwroty akcji w fascynującej kontynuacji "Potomków"!

Nagle, w jednej chwili, powraca cała przeszłość Audry. Wymazane na jej własne życzenie wspomnienia zostały jej zwrócone. Wreszcie Audra wie, dlaczego to zrobiła – by uratować córeczkę. Teraz musi znaleźć swojego największego wroga, Historyka, i położyć kres trwającej od wieków wojnie między Potomkami a Dziedzicami – raz na zawsze. A
le najpierw musi uratować swojego męża Lukę, który jest więziony przez Dziedziców. Nie jest to proste, a sprawy komplikują się dodatkowo, ponieważ Audra działa poza prawem. Nie ułatwia zadania także fakt, że kobieta zmaga się z rosnącą potęga swej mocy i jej bolesnymi skutkami ubocznymi.
Kiedy podła zdrada krzyżuje jej plany, Audra nie wie, komu ufać. Z pomocą mnicha heretyka, sprawdzonych przyjaciół i hakera Błazna szuka sposobu, aby pokonać Dziedziców i uratować pozostałych Potomków. Ostateczna konfrontacja z zaskakującym i nieubłaganym obrotem spraw będzie śmiertelnie niebezpiecznym sprawdzianem mocy Audry.

Czy okaże się wystarczająco silna?
 
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie : http://iuvi.pl/ksiazka/pierworodna/http://www.swiatwkolorzeblond.com/2 komentarze:

  1. Interesting post my dear, thank you for sharing :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. this books looks shady by the cover of it
    http://hairfashionbeautyblog.blogspot.in/2017/04/my-morning-day-routine-have-peek.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...