środa, 12 lipca 2017

Biwak pod namiotemNawiązując do wpisu Dom poza domem - sposoby na niedrogi i wygodny nocleg dzisiaj przedstawię Wam jeszcze jedną propozycję na tanie wakacje, a mianowicie - biwak pod namiotem.
Myślę, że jest to opcja dość kusząca  jeśli ma się ochotę na prawdziwą przygodę. W końcu spanie w namiocie, gotowanie na kuchence lub ognisku to prawdziwa wolność i przy okazji powrót do czasów młodości :) Zresztą dla dzieci wyjazd na biwak to również prawdziwa atrakcja. 
Z racji tego, że nasze dzieci są jeszcze małe u nas taka opcja na razie odpada. Choć kto wie, może gdyby nasze dzieci spróbowały, to mogłoby się okazać, że namiot w lesie wygrałby z wygodnym hotelem ? :)
 
 
 
 
tanie wakacje
 
 
 
 
Nasi znajomi, których pociechy są trochę starsze od naszych, od dwóch lat robią takie rodzinne wyjazdy pod namiot, tak "dla odmiany" i bardzo je sobie chwalą. Okazuje się, że dla dzieci spanie w śpiworze, a nawet pomoc przy rozbijaniu namiotu to prawdziwa atrakcja. Poza tym w takich niecodziennych warunkach, nawet jedzenie, które się samemu przygotowało smakuje nawet niejadkom :) Plusem jest również to, że dzięki takim pracom biwakowym dzieci mogą poczuć się bardziej dorosłe, a przy okazji mają doskonałą lekcję samodzielności.
 
 
 
 
 
namiot, pola namiotowe
 
 
 
 
Mimo kuszących propozycji znajomych dotyczących wspólnego wyjazdu, my na razie pozostajemy przy nocowaniu w hotelach, a dzieciom zamiast namiotu zostaje zabawa w domku ogrodowym pod zadaszeniem ( przy okazji polecam Wam solidne zadaszenia balkonów i tarasów dostępne na metal-gum.com ) lub na placu zabaw.  
Wyjazd wspólnego biwakowania natomiast zostawiamy na niedaleką przyszłość . A co Wy sadzicie o wyjeździe z małymi dziećmi pod namiot ?
 
 
 
 
tanie spanie, tani nocleg, wyjazdy z dziećmi
 
 
 
 
 
 
 
 

2 komentarze:

  1. Tak, namiot to fajna sprawa. Sam raz na jakiś czas staram się spakować trochę gratów i uciec w jakąś dzicz, bo tylko to daje mi realny odpoczynek, z dala od przytłaczającej technologii. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...