niedziela, 9 lipca 2017

Pomysły na udany wypoczynekTak niewiele trzeba, aby nawet w niedużym ogrodzie urządzić przytulne miejsce relaksu. Takim miejscem może być słoneczny taras, zaciszne stanowisko pośród drzew lub kwitnącej rabaty. To tylko zależy od nas, gdzie będziemy lepiej i bardziej komfortowo się czuć.
 
Planując swój kącik relaksu myślę, że warto wziąć pod uwagę kilka poniższych inspiracji:
 


 • Blisko natury

Widok z przytulnego miejsca na rabatę w pełnym rozkwicie wśród zapachów niewątpliwie stanie się miejscem, które sprzyja spotkaniom i jest główną ideą aranżacji ogrodu.
 
 


aranżacje ogrodów

 • Relaks nad wodą

Widok i szmer wody to dodatkowy atut ogrodu, który nie tylko pozwala nam się uspokoić ale również dostarcza dużo innych ciekawych wrażeń.
zakładanie ogrodów, relaks w ogrodzie

 • W blasku świec

Wygodne siedziska, stolik, hamak i dodatki w postaci świec i świeżych, pachnących kwiatów zebranych z rabat, stworzą przytulny kącik, który stanie się naszym "drugim domem" w letnie, słoneczne dni.
świece, dodatki do ogroodu

  • Zielone zacisze

Altana stojąca w zacisznym miejscu w ogrodzie, również będzie sprzyjać wielu towarzyskim spotkaniom. Wykonana z dobrych materiałów nawet własnoręcznie dzięki systemowi metalowych złączy  ( polecam mettec.com.pl ) posłuży nam przez wiele lat i będzie wyglądać niezwykle efektownie.altany ogrodowe, altanki
 
5 komentarzy:

 1. Lovely post dear! Have a great week! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Amazing post, dear! Looks wonderful :)
  Hugs ♥
  LIANA LAURIE

  OdpowiedzUsuń
 3. Relaks nad wodą jak dla mnie najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej relaksuje mnie woda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja postanowiłam zagospodarować swój balkon ;) jest na nim sztuczna trawa, słomiane ogrodzenie przyczepione do balustrady, aby przypadkiem kot nam nie wyleciał 😜 Białe krzesełko oraz stolik zrobiony z drewnianych skrzynek, pomalowanych na biało. Idealne miejsce na relaks kiedy nie jest za gorąco oraz nie pada deszcz ☺️
  www.rinroe.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...