poniedziałek, 22 czerwca 2015

Przezorny zawsze ubezpieczonyJuż niedługo czas wakacyjnych podróży. Dlatego oprócz szczegółowego planowania wycieczek, hoteli, atrakcji i tras do pokonania, myślę że warto wziąć również pod uwagę ubezpieczenie wakacyjnych wojaży. 
Na pewno nikt z nas nawet przez moment nie chce myśleć, że to właśnie jego wakacje okażą się wyjątkowo pechowe, ale "przezorny zawsze ubezpieczony". Dlatego przed wyjazdem lepiej pomyśleć o dobrej polisie, tym bardziej jeśli planujemy wakacje z dziećmi.

 
 
 
 
 
 
 


 
Wakacje z biurem podróży
 
Jeśli wybieramy się na wakacje z biurem podróży zazwyczaj nie musimy się już o nic martwić. Biuro ma obowiązek ubezpieczyć nas od następstwa nieszczęśliwych wypadków i ewentualnych kosztów leczenia. Często dodaje się również bagaż. Oczywiście zawsze warto dokładnie sprawdzić czego dotyczy ubezpieczenie, ponieważ przeważnie obejmuje tylko podstawowy zakres i na najniższą sumę.
 
 
 
Wakacje " na własną rękę "
 
Jeśli postanowimy sami zorganizować wakacje, wtedy również warto pomyśleć o ubezpieczeniu. W tym przypadku ważne jest przede wszystkim gdzie jedziemy. Jeśli postanowimy pozostać w kraju, wówczas kupowanie ubezpieczenia obejmującego np. koszty leczenia nie ma sensu. Natomiast jeśli jest to wyjazd zagranicę wówczas warto wziąć tę kwestię pod uwagę.
Chcąc wykupić odpowiednią polisę, warto udać się do towarzystwa ubezpieczeniowego, które na pewno zaproponuje nam odpowiedni pakiet. Nasz koszt wyjazdu trochę wzrośnie ale myślę, że warto zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. W razie wypadku, renomowane towarzystwa na pewno nie będą stwarzać problemu z wypłatą odszkodowania. Jeśli jednak i tu będziemy mieć pecha, zawsze możemy liczyć na pomoc firm specjalizujących się w pozyskiwaniu należnych odszkodowań. Dzięki temu możemy spać spokojnie, ponieważ na pewno uzyskamy należne nam odszkodowanie po wypadku a nasz portfel wróci z wakacji w dobrej kondycji.

Jak widzicie trafne jest powiedzenie, że "przezorny zawsze ubezpieczony". Dlatego nie zapomnijmy o ubezpieczeniach, które zagwarantują nam spokojne odpoczywanie i bezpieczeństwo finansowe na wypadek niespodziewanych zdarzeń. 
 
 
 
 

15 komentarzy:

 1. swietny post zwlaszcza ze lato i wakcje sie zaczelo ja zawsze organizuje wakacje sama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydatny post, zwłaszcza w tym okresie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze, że napisałaś o tym
  śliczne zdjęcie :)

  http://photo-andyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow...it look super amazing...thx for sharing honey...:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny post, ciekawie, będę obserwować!:)
  zapraszam do mnie: http://blousforyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post! :) http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. nice post! Lovely girl ;)
  love
  xxx


  http://sweetymakeupcandy.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, że przezorny zawsze ubezpieczony :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Proszę nie umieszczać aktywnych linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...